Death Stranding 2 czy gra Microsoftu? Hideo Kojima opublikował teaser i ma szykować się do pokazu

Plotka
1937V
Hideo Kojiam
Wojciech Gruszczyk | 05.10, 14:14

Na kolejnej dużej imprezie zobaczymy nowy projekt Hideo Kojimy? Japończyk właśnie opublikował znajomy teaser, jednak dodatkowe słowa sugerują, że produkcja może zostać wkrótce ujawniona. Trudno jednak powiedzieć, czy jest to projekt rozwijany dla Microsoftu czy też dla Sony.

Hideo Kojima oficjalnie potwierdził prace dla Xbox Game Studios, a kolejne przecieki sugerują, że Japończyk pracuje także nad nową produkcją dla Sony. Wciąż nie wiemy, kiedy odbędzie się prezentacja tytułów, ale podczas Tokyo Game Show miały odbyć się pierwsze prezentacje gry za zamkniętymi drzwiami. Firma jednak w tym czasie potwierdziła, że produkcja nie zostanie publicznie ujawniona.

Teraz Hideo Kojima sam opublikował tajemniczą grafikę podkreślając, że choć pytanie „kto” pojawiło się podczas Tokyo Game Show, to jednak teraz powinniśmy pytać „gdzie”. Według opinii wielu graczy – tajemnicza pozycja zostanie pokazana na kolejnym gamingowym wydarzeniu.

Jeśli społeczność ma rację, to pytanie pozostaje jedno – zobaczymy tytuł na zbliżającym się PlayStation Showcase, który podobno odbędzie się w październiku czy już raczej na grudniowym The Game Awards?

Jeśli będzie to faktycznie Death Stranding 2 dla PlayStation 5, to Sony na pewno zostawi taki skarb na własne wydarzenie. Trudno jednak powiedzieć, czy japońskie studio jest już gotowe do prezentacji tytułu.

Źródło: Hideo Kojima

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper