Kolejna głośna gra ucieka do zatłoczonego 2023 roku. Company of Heroes 3 z opóźnioną datą premiery

News
460V
Company
Bartosz Dawidowski | 05.10, 11:21

Seria przekładanych premier na przyszły rok trwa i nie wygląda na to, by miała się zatrzymać. Kolejna wyczekiwana produkcja nie zostanie wprowadzona do sprzedaży w obiecywanym terminie.

Tym razem chodzi o Company of Heroes 3. Gra od ekipy Relic Entertainment miała wejść do dystrybucji 17 listopada 2022 r. Niestety wiadomo już, że to nieaktualna informacja. W tym wojennym tytule taktycznym poszalejemy dopiero w 2023 r. Wydawca ucieka z premierą do 23 lutego 2023 r.

Przyszły rok będzie wyjątkowo wypełniony premierami mocnych gier, których wydawcy również wykonali manewr opóźnienia terminu wydania na 2023 r. O tym zjawisku pisaliśmy już kilka razy na łamach PPE, m.in. tutaj, wyliczając, jakie mocne gry nie pojawią się, wbrew wcześniejszym deklaracjom, w 2022 r.

Twórcy Company of Heroes 3 zapewniają, że opóźnienie terminu premiery ma związek z chęcią zapewnienia jak najwyższej jakości gry. W najbliższych 4 miesiącach ekipa skupiać się będzie „na naprawianiu bugów, dopieszczaniu mechaniki i udoskonalaniu wszystkich systemów”. Autorzy stwierdzili, że nie będą przez ten czas dodawać „nowych motywów”, tylko cyzelować obecną już w Company of Heroes 3 zawartość.

Źródło: https://www.pcgamer.com/company-of-heroes-3-has-been-delayed-to-early-next-year/

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper