Nowe gry na PS5 i PS4. Sony promuje 4 produkcje debiutujące na konsolach PlayStation

News
776V
Nowe gry na PS5 i PS4. Sony promuje najnowsze produkcje i zachęca do grania na PlayStation
Iza Łęcka | 05.10, 12:17

Użytkownicy konsol japońskiego producenta mogą w najbliższych dniach zainteresować się czterema pozycjami, wśród których na wyróżnienie zasługuje Overwatch 2. Gra Blizzarda debiutuje z problemami, ale dzięki wybraniu modelu biznesowego free-2-play na sprawdzenie tytułu powinno zdecydować się wielu śmiałków.

Do premiery ekskluzywnej produkcji Sony zostało coraz mniej czasu, lecz przedstawiciele PlayStation pragną nie tylko skupić się na własnych grach, a promują debiutujące w tym tygodniu nowości. Ekipa brytyjskiego oddziału przedsiębiorstwa przeanalizował harmonogram wydawniczy i opracował pakiet szczególnie interesujących tytułu.

Na pierwszy plan zestawienia wysuwa się Overwatch 2. Obecnie Blizzard walczy o opanowanie serwerów i stara się przeciwdziałać niekorzystnemu wpływowi osób, które zdecydowały się zaburzyć debiut kolejnej odsłony strzelanki. Pozycje przedsiębiorstwa zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem, lecz tym razem ogromnym wyzwaniem do przezwyciężenia są ataki DDoS.

Redakcja PlayStation Access zachęca również do Dakar Desert Rally – czyli wyścigów od zespołów Saber Porto i Bigmoon Entertainment, które zebrały bardzo dobre oceny –  oraz Rivalia: Dungeon Raiders. W tym roguelike nastawionym na walkę z różnymi bestiami gracze będą kontrolować czterech bohaterów. Ostatnią z interesujących nowości jest Let’s Sing Abba. Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z kolejną częścią serii Let’s Sing, która skupia się na utworach kultowego szwedzkiego zespołu muzycznego Abba.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper