Cyberpunk 2077 z drugim dodatkiem? Gracze stworzyli petycję i proszą CD Projekt RED o rozszerzenie

Gry
1984V
Cyberpunk 2077 w promocji
Wojciech Gruszczyk | 03.10.2022, 18:50

Cyberpunk 2077 wrócił do życia i produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Gracze chętnie spędzają wolny czas w grze i choć CD Projekt RED potwierdził prace nad wyłącznie jednym, fabularnym dodatkiem, to społeczność ma nadzieję, że deweloperzy zmienią zdanie. 

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zostało zapowiedziane kilka tygodni temu i rozszerzenie rozbudziło oczekiwania graczy. CD Projekt RED jednocześnie potwierdził, że jest to pierwszy i ostatni fabularny dodatek do gry. Studio chce dalej rozwijać IP, jednak deweloperzy w przyszłości zamierzają zajmować się innymi projektami.

Nie jest jednak sekretem, że Cyberpunk 2077 wrócił na szczyt. Gra cieszy się znakomitym zainteresowaniem, a bardzo pozytywne komentarze dotyczące Night City oraz przygody V sprawiły, że gracze postanowili zorganizować ciekawą akcję.

Powstała petycja zatytułowana „Cyberpunk 2077 zasługuje na drugie rozszerzenie”, która w jeden dzień zebrała ponad 11 tysięcy podpisów. Liczba wciąż rośnie, a gracze mają nadzieję, że CD Projekt RED dostrzeże ich prośbę dotyczącą dalszej rozbudowy gry.

„Społeczność Cyberpunk 2077 zasługuje na 2. rozszerzenie. To jest to, co zostało nam pierwotnie obiecane. Społeczność Cyberpunka 2077 to rodzina, która przetrwała ciężkie chwile i ostatecznie zjednoczyła się, aby świętować to, czym stał się Cyberpunk 2077. Ale ta społeczność chce cieszyć się Night City w dłuższej perspektywie.

Drugie rozszerzenie wprowadzi do Cyberpunka 2077 jeszcze więcej zawartości i poprawi jakość życia w grze.

Dzięki sukcesowi Cyberpunk Edgerunners, Cyberpunk 2077 doczekał się swoistego odrodzenia i CD Projekt RED musi działać szybko, aby utrzymać Cyberpunk 2077 przy życiu. Chcemy i zasługujemy na długoterminowe wsparcie dla gry, której kibicujemy i którą kochamy!”

Społeczność podkreśla, że Cyberpunk 2077 otrzymał drugie życie i jest to najlepszy moment na zmianę planów i zapewnić większy rozwój pozycji. Jak wiadomo przed premierą CD Projekt RED obiecywał kilka dodatków, jednak problematyczna premiera zmieniła podejście deweloperów.

Czy ta ankieta może zmienić plany CD Projektu RED? Trudno powiedzieć – jeśli jesteście fanami Cyberpunka 2077, to na pewno nie zaszkodzi podpisać

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: thegamer

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper