Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na zwiastunie! Dodatek zadebiutuje wyłącznie na PS5, XSX|S, PC i Stadii

News
11454V
Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
Wojciech Gruszczyk | 06.09, 17:25

CD Projekt RED właśnie zaprezentował pierwszy materiał z Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (Widmo Wolności). Historia zadebiutuje dopiero w 2023 roku, ale z przygodą zapoznają się wyłącznie posiadacze PlayStation 5, Xboksów Series X|S i komputerów osobistych.

Na koniec głównej części Cyberpunk 2077 Night City Wire otrzymaliśmy pierwszy materiał z Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – jest to fabularny dodatek do produkcji CD Projekt RED. W przygodzie ponownie wcielimy się w V, który „będzie wiernie służył Nowym Stanom Zjednoczonym”.

Deweloperzy zapowiadają rozszerzenie jako „szpiegowski-thriller”, który będzie osadzony „w zupełnie nowej dzielnicy Night City”. W grze powróci Johnny Silverhand i w tej roli wystąpi oczywiście niezawodny Keanu Reeves.

Sytuacja jest na pewno bardzo interesująca z jednego powodu: Cyberpunk 2077: Phantom Liberty według oficjalnych informacji (adnotacja w materiale) zadebiutuje w 2023 roku i opowieść trafi wyłącznie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, komputerach osobistych i Stadii. 

CD Projekt RED najwidoczniej zrezygnował ze wsparcia PlayStation 4 i Xboksa One, co na pewno ucieszy posiadaczy najnowszych platform, ponieważ możemy liczyć, że tym razem studio nie będzie musiało mierzyć się z ograniczeniami PS4 i XOne.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (236)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper