Armed Fantasia i Penny Blood. Duchowi spadkobiercy Wild Arms i Shadow Hearts na pierwszym gameplayu

News
336V
Penny Blood
Bartosz Dawidowski | 29.09, 11:49

Pisaliśmy już o spektakularnym sukcesie zbiórki pieniędzy na duchowych spadkobierców japońskiej marki Wild Arms oraz Shadow Hearts. Projekty zgarniają kolejne fundusze a ich twórcy prezentują postępy w pracach.

Wciąż trwa zbiórka funduszy na Armed Fantasia i Penny Blood. Autorzy tych projektów, stanowiących duchowych spadkobierców Shadow Hearts i Wild Arms, zgromadzili już ponad 2 miliony dolarów od 14600 fanów na Kickstarterze. Dodatkowe fundusze to m.in. gwaranacja wprowadzenia obu tytułow na konsole. Do końca akcji zostało jeszcze 30 godzin, więc wynik powinien się jeszcze poprawić.

Japońscy deweloperzy przedstawili nowe materiały wideo z Armed Fantasia. Poniższy filmik daje nam po raz pierwszy okazję przyjrzenia się eksploracji miejscówek z tej gry w stylu Wild Arms. Autorzy podkreślaj, że to cały czas wstępna wersja kodu – wiele aspektów oprawy Armed Fantasia może się jeszcze zmienić.

Mamy też do dyspozycji świeżą rozgrywkę z Penny Blood, duchowego spadkobiercy Shadow Hearts. W przypadku tego jRPG autorzy zademonstrowali turowy system walki.

Po więcej informacji o obu projektach, odsyłam was do tego newsa.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/doublekickstarter/armed-fantasia-and-penny-blood

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper