Xbox Game Pass z nowymi grami. 2 produkcje dostępne od dzisiaj

News
4512V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 29.09, 08:59

Użytkownicy popularnego amerykańskiego abonamentu mają możliwość sprawdzenia następnych propozycji. Do dyspozycji graczy oddano jedną nowość oraz świetnie przyjęty i wciąż rozwijany tytuł Iron Gate.

Na początku tygodnia pochylaliśmy się nad wstępnym zestawieniem gier zmierzających do Xbox Game Pass w październiku – zanim Microsoft oficjalnie ujawni listę, społeczność Xboksa nie powinna zapominać o wrześniowych nowościach. Tym razem otrzymamy całkiem interesującą ofertę, która uwzględnia debiutującą produkcję studia Springloaded oraz obiecujący survival czerpiący garściami z mitologii nordyckiej.

Xbox Game Pass i PC Game Pass – 2 nowe gry:

Let's Build a Zoo trafiło na komputery osobiste pod koniec 2021 roku, lecz dopiero dzisiaj odbyła się premiera na konsolach (PS5, XSX|S, PS4, XOne, Switch). Jak sama nazwa wskazuje, jest to strategia ekonomiczna, w jakiej koncentrujemy się na budowaniu i prowadzeniu ogrodu zoologicznego, który oprócz jak najbardziej różnorodnych zwierząt oraz szeregu specjalistów może zawierać szalone krzyżówki gatunków.

Natomiast Valheim to ubiegłoroczny hit, który cieszył się gigantycznym zainteresowaniem na Steam, a gracze niezwykle chętnie tworzyli postacie, budowali swoje osady i stawiali czoła najbardziej niebezpiecznym mitycznym bestiom. Jest to trzecioosobowy survival w otwartym świecie, który aktualnie jest dostępny na PC, natomiast w przyszłym roku zadebiutuje na Xboksach – również w Xbox Game Pass.

Źródło: Xbox

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper