Far Cry 6 z fabularnym dodatkiem Lost Between Worlds? Wyciekła wersja Game of the Year

Gry
1437V
Far Cry 6 z nietypową kampanią. Ubisoft wyśmiewa graczy i zachęca ich do powrotu do gry
Mateusz Wróbel | 27.09.2022, 17:09

Temat Far Cry 6 w ostatnim czasie ucichnął, a Ubisoft nie rozwija gry tak ochoczo, jak chociażby Assassin's Creed Valhalla. Może się to jednak zmienić w najbliższym czasie, bo jak informuje pewien insider, francuski deweloper ma szykować edycję Game of the Year dla przygody na wyspie Yara.

O tych informacjach donosi niezawodny ALumia_Italia, który jest znany z odkopywania różnych smaczków z bazy danych konsol Xbox. Tym razem natknął się na fotografię ukazującą Far Cry 6: Game of the Year Upgrade Pass, w którego skład wchodzi dodatek ("expansion"), przepustka sezonowa oraz pakiet Ultimate.

Dalsza część tekstu pod wideo

Przypomnijmy, że Far Cry 6 otrzymał trzy krótkie DLC, w których mogliśmy walczyć ze złoczyńcami z poprzednich odsłon serii - mowa tutaj o Josephie (FC5), Paganie (FC4), oraz Vaasie (FC3). Zostały one natomiast uwzględnione w przepustce sezonowej.

Mówiąc o większym dodatku, insider potwierdza, że rozszerzenie będzie nosić nazwę Lost Between Worlds. Więcej obecnie o rzekomym fabularnym DLC nie wiadomo, jednakże można założyć, że takowe rzeczywiście powstaje dla konsol Xbox, PlayStation i PC.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: PlayStationLifeStyle

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper