Silent Hill: The Short Message to nowa odsłona serii Konami? Gra otrzymała rating w Korei

Gry
2626V
Silent Hill New Message
Iza Łęcka | 26.09.2022, 08:46

Plotki dotyczące rozwoju kolejnych produkcji osadzonych w klimatycznym uniwersum Japończyków od kilku miesięcy nie słabną. Serca entuzjastów horroru mogą jeszcze mocniej zabić, a wszystko za sprawą pierwszej oceny dla pozycji zatytułowanej Silent Hill: The Short Message.

Silent Hill jest jedną z kultowych marek Konami, na której rozwój bardzo mocno liczy wielu graczy. Od kilku dobrych miesięcy jesteśmy świadkami wycieków informacji na temat licznych projektów rozbudowujących historie – na początku września sporo mówiło się o możliwym remake'u tworzonym przez polski Bloober Team oraz produkcji nawiązującej atmosferą do sławnego PT. Nie bez znaczenia wydają się także plotki dotyczące mniejszych opowieści. Nowe wiadomości jak najbardziej sugerują, że ogłoszenie związane z IP jest już na horyzoncie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Silent Hill: The Short Message zostało po raz pierwszy sklasyfikowane przez koreański Game Rating and Administration Committee. Wydawcą jest firma UNIANA, która regularnie udostępnia gry japońskiego producenta debiutujące w Korei Południowej – przedsiębiorstwo odpowiada chociażby za eFootball 2023.

Jak na razie nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów dotyczących pozycji – wskazano jedynie tytuł, a w ocenie nie zostały uwzględnione żadne platformy docelowe. Pozostaje nam więc czekać na oficjalne komunikaty Konami, miejmy jednak nadzieję, że nadejdą one szybciej niż sądzimy, a gracze będą mogli powoli szykować się do premiery nowej gry.

„Silent Hill: The Short Message ocenione w Korei (brak określonych platform)”.

Silent Hill The short Message

Źródło: Gematsu

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper