Detective Pikachu 2 blisko premiery? Jeden z pracowników wspomniał, że gra cały czas powstaje

News
339V
Detective Pikachu
Kajetan Węsierski | 24.09, 08:30

Jestem przekonany, że jest tu sporo osób, które pamiętają Detective Pikachu, które ukazało się w 2018 roku na konsolę Nintendo 3DS. Detektywistyczna gra przygodowa od Creatures Inc. spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony fanów, którzy docenili nieco odmienne podejście do samego uniwersum Pokemonów. Po jakimś czasie pojawiły się pierwsze głosy na temat tego, że być może jest szansa na kontynuację.

I o ile przez dłuższy okres było o tym raczej cicho, to wiele wskazuje na to, że możemy być już bliżej niż dalej - nawet jeśli nie premiery, to przynajmniej pełnoprawnej zapowiedzi. Tak przynajmniej wynika z profilu na portalu LinkedIn starszego programisty z Creatures Inc., Jonathana Murphy'ego. W zakładce, gdzie wspomina o swoim doświadczeniu, można natrafić na bardzo ciekawe zdanie, według którego pracuje on nad "grą, która zbliża się do premiery, Detective Pikachu 2".

Jest to bez wątpienia spora rzecz i nic nie wskazuje na to, aby pracownik studia miał na celu oszukanie tabunów graczy. Co dodatkowo ciekawe, to fakt, że programista wprost nazwał produkcję "2". A warto tu nadmienić, że choć pojawiały się doniesienia o samej produkcji, to nigdzie nie mogliśmy trafić na wiarygodne doniesienia w kwestii tego, czy mamy do czynienia z sequelem, czy może po prostu czymś na wzór rebootu. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na oficjalne ogłoszenie...

Jonathan Murphy - LinkedIn

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper