Assassin's Creed Valhalla otrzyma kolejne darmowe nowości. Ubisoft potwierdza datę aktualizacji

News
1239V
Assassin's Creed Valhalla
Wojciech Gruszczyk | 23.09, 19:13

Ubisoft nie rezygnuje z rozwoju przygody wikinga. Assassin's Creed Valhalla w przyszłym tygodniu otrzyma kolejną aktualizację, która pozwoli graczom za darmo sprawdzić nowości. Dzisiaj otrzymaliśmy małą zajawkę przygotowanych atrakcji.

Ubisoft podczas ostatniego wydarzenia potwierdził, że do końca roku Assassin's Creed Valhalla otrzyma finalne rozszerzenie, ale jak widać studio ma jeszcze plany i chce oferować graczom następne nowości. Firma właśnie zapowiedziała aktualizację, która zostanie zaoferowana graczom już 27 września.

W przyszłym tygodniu Assassin's Creed Valhalla otrzyma łatkę 1.6.1, która wprowadzi drugi Tombs of the Fallen – pod tą nazwą ukrywa się DLC i gracze mogą ponownie szykować się na rozbudowaną lokację pełną zagadek środowiskowych. Twórcy zapewnią także nową funkcję i w tym wypadku najwidoczniej stworzymy swoje runy.

Jednocześnie potwierdzono, że od 20 października do 10 listopada odbędzie się następne wydarzenie na serwerach gry.

Jak widać deweloperzy Assassin's Creed Valhalla wciąż chcą zachęcać graczy do spędzania wolnego czasu w produkcji. Pewnie część fanów powróci do pozycji, by przygotować się na ostatnie rozszerzenie – jak wiadomo w przyszłym roku zagramy w Assassin's Creed Mirage.

Źródło: Assassins UK

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper