Barbarian „to najstraszniejszy film od lat”. Zwiastun pokazuje ekscytujący horror

Filmy i seriale
4329V
Barbarian
Wojciech Gruszczyk | 23.09, 18:50

W ostatnich latach na dużym ekranie pojawiło się wiele mocnych horrorów, ale najnowszy film Zacha Creggera jest podobno wyjątkowo przerażający. 20th Century Studios opublikowało zwiastun „Barbarian”, który mocno intryguje.

„Barbarian” to najnowsza produkcja Zacha Creggera. Reżyser wcześniej pracował nad „Miss marca”, „Chłopaki do wzięcia” i „Studenci”. 20th Century Studios jest bardzo pewne produkcji i dzisiejszy zwiastun został przeplatany opiniami krytyków, którzy mieli już okazję sprawdzić opowieść. Opinie są bardzo dobre, co powinno skłonić widzów do zainteresowania się tytułem.

W „Barbarian” wystąpi Justin Long, którego możecie znać z między innymi takich filmów jak „Smakosz”, „Sztuka zrywania” czy też „Szklana pułapka 4.0”. Według wytwórni jest to również „najbardziej emocjonalny film od lat”.

„Barbarian” aktualnie zebrał 91% poleceń od krytyków oraz może pochwalić się średnią ocen na poziomie 71% na Rottentomatoes.

Opublikowany zwiastun w bardzo dobry sposób pokazuje „Barbarian”, ponieważ otrzymujemy tutaj wstęp do wydarzeń, ale tak naprawdę nie znamy większych szczegółów dotyczących opowieści – w tym wypadku trailer nie jest streszczeniem filmu, co niestety często się zdarza.

„Barbarian” trafił już do pierwszych krajów, ale wciąż czekamy na potwierdzenie polskiej daty premiery.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper