The Devil's Hour to nowy psychologiczny thriller debiutujący na Amazon Prime Video. Zobaczmy zwiastun

Filmy i seriale
885V
The devil's hour na zwiastunie
Iza Łęcka | 23.09, 09:59

Idealnie na Halloween na platformie Amazon Prime Video zostanie udostępniona nowa mroczna historia, w której w rolach głównych wystąpią Peter Capaldi i Jessica Reine. Jaką tajemnicę skrywa Gideon? Przekonajmy się.

Amazon Prime Video jest usługą, która co miesiąc nie może poszczycić się zawrotną liczbą nowości i premier, lecz nie oznacza to, że w katalogu platformy nie znajdziemy intrygujących filmów czy seriali. Niewątpliwie następne tygodnie stoją pod znakiem „Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy” (sprawdźcie naszą opinię), lecz przyjrzyjmy się innej nadciągającej historii.

„The Devil's Hour” koncentruje się na postaci Lucy Chambers, która systematycznie budzi się o 3:33 (o tzw. „diabelskiej godzinie”). Kobieta nie tylko mierzy się z rodzinnymi problemami – podupadającą na zdrowiu matką i emocjonalnie niedostępnym synem – ale nieustannie ma poczucie, że „jej życie nie należy do niej”. Kiedy okoliczna policja podejmuje się sprawy makabrycznych morderstw na drodze kobiety staje enigmatyczny Gideon, który jest w stanie udzielić odpowiedzi na część dręczących ją pytań.

W obsadzie „The Devil's Hour” znaleźli się Peter Capaldi („Doktor Who”), Jessica Raine („Becoming Elizabeth”, „Kobieta w czerni”), Nikesh Patel („Cztery wesela i pogrzeb”), Alex Ferns („Andor”), Phil Dunster („Ted Lasso”), Cecilia Blair, Thomas Dominique, Rhiannon Harper-Rafferty oraz Benjamin Chivers.

Podzielony na 6 odcinków serial zadebiutuje na Prime Video 28 października. Za scenariusz odpowiada Tom Moran, natomiast reżyserii podjęli się Johnny Allan („Ferajna z Baker Street”) i Isabelle Sieb („Vigil”).

Źródło: Collider

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper