Cyberpunk 2077 połączony z Cyberpunk Edgerunners. Porównanie lokacji i umiejscowienie braindance'a

News
3129V
Cyberpunk 2077 jest połączony z Cyberpunk Edgerunners
Iza Łęcka | 22.09, 10:45

CD Projekt RED bardzo blisko współpracowało ze Studiem Trigger, by przygotować opowieść, która rozszerzy świat Cyberpunka. Nie powinien być więc żadną niespodzianką fakt, że oglądając anime dostrzeżemy szereg znanych lokacji, które wcześniej mogliśmy sprawdzić w grze. Co więcej, w trakcie poznawania przygody V natrafimy na braindance z serialu.

Polska spółka ma spore plany na rozbudowanie marki osadzonej w futurystycznych realiach, czego dobitnym przykładem są nie tylko nowe DLC, odzież czy gadżety inspirowane Cyberpunkiem. Jeszcze przed premierą Cyberpunka 2077 otrzymaliśmy zapowiedź animowanej historii, na którą musieliśmy czekać bardzo długo. Cierpliwość jednak się opłaciła, a autorzy mogą mówić o sporym sukcesie – po znakomitym przyjęciu przez recenzentów produkcja cieszy się całkiem przyzwoitym zainteresowaniem.

Premiera „Cyberpunk Edgerunners” bezsprzecznie wpłynęła także na pozycję gry CD Projekt RED, bowiem odbiorcy powrócili do Night City i od kilku dni ochoczo przystąpili do realizacji zadań. W trakcie przemierzania niebezpiecznego miasta znajdziemy wiele miejscówek, które systematycznie odwiedzał również David Martinez w serialu dostępnym na Netflixie – w tej kwestii artyści z japońskiego studia animacji nie chcieli znacząco zmienić pierwotnej wersji i przedstawili świat niemal identycznie jak w wizji deweloperów. Ogrywając tytuł polskiego studia możemy natrafić na braindance, który protagonista serialu doświadcza na początku opowieści.

Twórcy z CD Projekt RED intrygująco łączą i uzupełniają oba projekty, czego najlepszym dowodem są poniższe materiały – zobaczycie tutaj zestawienie miejsc przedstawionych w dwóch odcinkach oraz lokalizację wspomnianego braindance'a.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper