Mario Kart Tour z nowym wydarzeniem. Twórcy nieustannie rozwijają mobilną produkcję

Gry
404V
Mario Kart Tour
Kajetan Węsierski | 18.09.2022, 11:30

Mario Kart Tour to przykład jednej z tych gier mobilnych, które naprawę dobrze spełniają swoją rolę. Produkcja od studia DeNA kapitalnie odwzorowuje przyjemność z prowadzenia gokartów, którą możemy kojarzyć z pełnoprawnych odsłon serii. Co więcej, twórcy nieustannie przygotowują dla graczy kolejne wydarzenia, które skutecznie zachęcają, aby pozostawać przy tym tytule. 

Niedawno końca dobiegł event "Mario v. Luigi", a już teraz na horyzoncie czai się kolejny - tym razem związany z faktem, iż za kilka dni będziemy mogli świętować trzecią rocznicę wypuszczenia produkcji na rynek. Kryjący się pod wiele mówiącą nazwą "Anniversary Tour" event przyniesie nam zupełnie nowego kierowcę, kilka nowych wariantów Yoshiego, a także wiele nieujawnianych wcześniej strojów i części pojazdów. 

Jeśli jesteście zainteresowani, to zdecydowanie warto wyczekiwać kolejnych informacji - wygląda bowiem na to, że śmiganie po przygotowanych trasach może przynieść sporo nagród. Nie przedłużając więc, zachęcam do obejrzenia krótkiego zwiastuna przygotowanego przez deweloperów i potencjalnego wskoczenia za kierownicę. Grywacie czasem w mobilną wersję kultowej serii? 

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper