Mario Kart Tour

Mario Kart Tour

6,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
DeNA
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
25.09.2019
Europa:
25.09.2019
Polska:
25.09.2019
Producent:
DeNA
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
25.09.2019
Europa:
25.09.2019
Polska:
25.09.2019

Mario Kart Tour - opis gry

Mario Kart Tour to gra wyścigowa wyprodukowana przez DeNA i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych. Został on zaprojektowany w oparciu o model F2P.

Produkcja DeNA to kolejna część Mario Kart, tym razem jednak stworzona z myślą o urządzeniach przenośnych. Trzon rozgrywki nie uległ zmianie, choć ta została uproszczona tak, by pozwolić nam kierować gokartem jedną ręką. Twórcy oddali do naszej dyspozycji kilka opcji ustawień, które pozwalają dopasować sterowanie do naszych upodobań. Możemy wybrać, jak ma działać driftowanie (czy zaczniemy driftować automatycznie po wejściu w zakręt, czy zamiast tego będziemy musieli uprzednio dotknąć ekranu), włączyć lub wyłączyć asysty, zadecydować, kiedy mają być odpalane power-upy (automatycznie lub po wykonaniu odpowiedniego gestu) czy wybrać preferowaną metodę sterowania: jedną ręką bądź obracając telefon.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na premierę gry dostępny był tylko tryb singlowy (multiplayer został udostępniony w późniejszym czasie), który pozwalał nam uczestniczyć w różnych pucharach. Standardowo takie zawody składają się z trzech wyścigów po dwa okrążenia każdy, a na końcu są one zwieńczone jakimś bonusowym wyzwaniem, np. przejechaniem przez rozmieszczone na torze bramki czy wykonaniem odpowiedniej liczby skoków. Wyścigi odbywają się na torach znanych z różnych poprzednich części (zostały one zmodyfikowane, by dopasować je do charakteru rozgrywki na urządzeniach przenośnych), a także zupełnie nowych inspirowanych największymi światowymi metropoliami. 

Oprócz kampanii dostępny jest także tryb Coin Rush, w którym nasze zadanie polega na zbieraniu różnokolorowych monet. Twórcy zaimplementowali również sieciowe rankingi.

Walutę premium w Mario Kart Tour są rubies (rubiny). Dzięki nim możemy np. odblokowywać nowe postacie, gokarty itd. Niektórzy zawodnicy, warto dodać, radzą sobie lepiej na pewnych torach.

Wideo - Mario Kart Tour

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper