LEGO Bricktales z datą premiery. Gra na nowym zwiastunie wygląda fantastycznie

Gry
1274V
LEGO Brictales
Kajetan Węsierski | 18.09.2022, 08:30

O LEGO Bricktales jest stosunkowo za cicho. Produkcja od Clockstone Software powstaje już od jakiegoś czasu, a można odnieść wrażenie, że niewiele mówi się o tym projekcie. A to ogromna szkoda, albowiem jest to prześliczny projekt gry przygodowej w klimatach popularnych klocków LEGO, który zdecydowanie może trafić do szerokiego grona odbiorców. 

Na szczęście w ostatnim czasie sytuacja się nieco zmieniła, albowiem twórcy przygotowali kilka głośnych doniesień. Pierwszym z nich jest potwierdzona data premiery. I ta na pewno ucieszy wiele osób, albowiem LEGO Bricktales ma zadebiutować już 12 października - oczywiście na konsole PlayStation, Xboksy, Nintendo Switch i PC. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Co więcej, przy tej okazji pojawił się też specjalny zwiastun, który tylko potwierdza, że jeśli oczekujecie, to zdecydowanie warto. Produkcja wygląda naprawdę zjawiskowo i pod względem artystycznym trudno się do czegoś przeczepić. Jakby tego było mało, połączenie klimatu gry przygodowej z planszami w kształcie dioramy kapitalnie buduje klimat. Sprawdźcie sami

Źródło: Eurogamer

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper