LEGO Bricktales

LEGO Bricktales

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Clockstone Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
12.10.2022
Europa:
12.10.2022
Producent:
Clockstone Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
12.10.2022
Europa:
12.10.2022

LEGO Bricktales - opis gry

LEGO Bricktales to gra przygodowa wyprodukowana przez ClockStone Studio i wydana przez Thunderful. Tytuł ukazał się na PC oraz innych platformach.

Fabuła - LEGO Bricktales

Gra pozwala nam wcielić we wnuka pewnego znanego wynalazcy, któremu w końcu udaje się skonstruować portal prowadzący do innych światów. Tyle jednak dobrych wiadomości. Dziadek zapomina posprzątać zrobiony w międzyczasie bajzel, co kończy się postawieniem ultimatum przez landlordkę – ma on posprzątać wszystko w ciągu dnia, jeśli tego nie zrobi, będzie się musiał wynieść. Z odsieczą przybywa robot Rusty wraz z maszyną do sprzątania, jednak ta do działania potrzebuje kryształów szczęścia. Główny bohater postanawia pomóc dziadkowi je zdobyć.

Rozgrywka - LEGO Bricktales

Podczas rozgrywki odwiedzamy rozmaite biomy: dżungle, spalone słońcem pustynie, karaibskie wyspy, średniowieczne zamczyska czy tętniące życiem miasta. Lokacje przybierają tu postać dioram.

Zabawa sprowadza się do pomagania różnym napotkanym postaciom. Zadanie mogą być różne, np. uratowanie załogi po katastrofie samolotu czy uporanie się ze smokiem. Lwią część problemów rozwiązujemy za pomocą klocków. Gra daje nam do dyspozycji pewną ich liczbę, a my musimy je wykorzystać do znalezienia rozwiązania. Ogranicza nas wyłącznie własna kreatywność i prawa fizyki. 

LEGO Bricktales umożliwia nam również eksplorowanie odwiedzanych miejscówek. Konstrukcja świata przypomina tu gry takie jak Metroid czy jego pochodne: by móc dostać się do niektórych pomieszczeń, potrzebujemy specjalnych przedmiotów bądź umiejętności. Niektóre z nich znajdziemy w innych biomach, w związku z czym czasami musimy odwiedzanych wcześniej miejsc.

Podczas eksploracji natknąć możemy się skrzynie ze skarbami. Znajdziemy w nich np. przedmioty służące do modyfikacji wyglądu postaci, dodatkowe klocki albo przekąski pełniące funkcję waluty. 

Wideo - LEGO Bricktales

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper