Gran Turismo dba o obsadę aktorską. W filmie pojawi się Orlando Bloom

Filmy/seriale
1003V
Orlando Bloom w GT
Kajetan Węsierski | 17.09.2022, 13:30

Filmowe "Gran Turismo" już od jakiegoś czasu jest faktem. Można śmiało napisać, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji wyścigowych, jakie obecnie powstają. Tytuł ma trafić do kin jeszcze w przyszłym roku, a dokładniej rzecz biorąc, 11 sierpnia i prawdopodobnie zadziała jak magnes nie tylko na fanów serii gier od Sony pod tą samą nazwą, ale także na wszystkich wielbicieli motoryzacji. 

Doniesienia, które spływają do nas ostatnim czasie, sprawiają jednak, iż powoli zaczynam wierzyć, że Sony zamierza coraz bardziej powiększać grupę odbiorców. Świadczą o tym nazwiska, jakie angażowane są do obsady aktorskiej. Zaledwie kilka dni temu wspominaliśmy o dołączeniu do filmu gwiazdora "Stranger Things", Davida Harboura, a teraz okazuje się, że na tym nie koniec głośnych postaci ze świata Hollywood.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, które pojawiły się na portalu Deadline, w filmie pojawi się Orlando Bloom! Głośny aktor ma za sobą role w tak głośnych sagach jak "Piraci z Karaibów" czy "Władca Pierścieni", więc można śmiało założyć, że swoim talentem będzie w stanie wnieść całą produkcję na zupełnie nowy poziom. Nie ma wątpliwości, że Sony zamierza uderzać z grubej rury - pierwsze dwa nazwiska i już tak mocne.

Źródło: Deadline

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper