Gran Turismo z gwiazdą Stranger Things i z datą premiery. David Harbour wystąpi w produkcji Sony i PlayStation

Filmy/seriale
2241V
David Harbour x Gran Turismo
Wojciech Gruszczyk | 14.09.2022, 19:14

Sony realizuje pomysł zaoferowania swoich największych IP szerokiej publice i powstaje film „Gran Turismo”. Dzisiaj możemy potwierdzić, że David Harbour wystąpi w produkcji i znany aktor otrzyma jedną z głównych ról. 

The Hollywood Reporter przedstawiło właśnie bardzo ciekawą wiadomość – David Harbour, czyli aktor znany ze „Stranger Things”, „Legionu samobójców”, „Wojny światów” czy też „Czarnej Wdowy” pojawi się w najnowszej produkcji Sony i PlayStation.

Dalsza część tekstu pod wideo

David Harbour będzie jednym z głównych bohaterów filmu, którego reżyserem jest Neill Blomkamp („Dystrykt 9”, „Elysium”), a scenariusz napisali Jason Hall („Snajper") i Zach Baylin („King Richard: Zwycięska rodzina”).

„Gran Turismo” przyjedzie do kin 11 sierpnia 2023 roku, a David Harbour wcieli się w emerytowanego kierowcę, który uczy nastolatka prowadzić samochód. W konsekwencji już wkrótce powinniśmy poznać całą obsadę, ponieważ prace na planie muszą zacząć się w następnych miesiącach. 

Jest to naprawdę interesująca wiadomość, ponieważ jak widać Sony realizuje swój projekt i w następnych latach kolejne marki japońskiej korporacji mają trafić na ekrany kin oraz do platform SVOD.

Źródło: The Hollywood Reporter

Komentarze (87)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper