Call of Duty: Warzone 2 z datą premiery. Znamy szczegóły i oglądamy Warzone Mobile

News
3229V
Call of Duty: Warzone 2
Wojciech Gruszczyk | 15.09, 20:05

W październiku zagramy w Call of Duty: Modern Warfare 2, ale nie możemy zapomnieć o darmowym doświadczeniu. Na Call of Duty Next zaprezentowano mapę i potwierdzono szczegóły z Call of Duty Warzone 2. To zupełnie nowy tryb stworzony „od podstaw”. 

Call of Duty: Warzone 2 wrzuci graczy na zupełnie nową mapę. Al Mazrah zostało „stworzone dla nowej generacji”, oferuje wielokołowe zamknięcia (na lokacji pojawią się mniejsze koła, gdzie możemy swobodnie walczyć), a twórcy przygotowali także rywalizację w wodzie, gułag 2.0 czy też duże twierdze.

Call of Duty: Warzone 2 zadebiutuje 16 listopada i produkcja ponownie będzie dostępna w modelu biznesowym free-2-play. Z Warzone 2 jednocześnie na rynku pojawi się tryb nazwany DMZ, który ma zaoferować rozgrywkę PvPvE.

Na Call of Duty Next zaprezentowano także Call of Duty Warzone Mobile – w tym wypadku powrócimy do Werdańska. Mniejsza produkcja ma zapewnić pełne doświadczenie z dużego COD-a, ale strzelanka również została specjalnie stworzona dla urządzeń mobilnych. Na mapie pojawi się 120 graczy.

Call of Duty: Warzone 2 i Call of Duty: Warzone Mobile zostały połączone – jeden czas gry, jeden Battle Pass i jedna lista znajomych z czatem. Gdy przykładowo odblokujemy Operatora w Warzone 2, to taką samą postać będziemy mogli zagrać w Warzone Mobile 2.

Trzeba jednak podkreślić: Warzone 2 i Warzone Mobile nie będą dzielić serwerów. Konsolowcy zagrają z graczami z PC, a entuzjaści iOS z użytkownikami ze sprzętem z systemem Android.

Na wydarzeniu nie zabrakło Call of Duty: Warzone 2, tak prezentuje się mapa:

„Przedstawiamy Al Mazrah – zupełnie nową mapę Battle Royale dla #Warzone2

- Stworzona dla nowej generacji

- Nowe wielokołowe zamknięcie

- Walka wodna

- Gułag 2.0

- Zmierz się z wrogami w Twierdzach

- Plus więcej”.

Źródło: Call of Duty Next

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper