Moonbreaker z testami gameplayu w tym tygodniu. Gra autora marki Subnautica nabiera finalnych kształtów

Gry
324V
Moonbreaker
Bartosz Dawidowski | 07.09.2022, 12:50

W trakcie targów gamescom 2022 ujawniono nową grę od twórcy marki Subnautica. Okazuje się, że już bardzo niedługo będziemy mogli przetestować gameplay z Moonbreakera.

Moonbreaker wejdzie do fazy Wczesnego Dostępu na Steam 29 września, ale będzie już bardzo niedługo szansa na gratisowe sprawdzenie rozgrywki z nowego dzieła autora marki Subnautica. Chodzi o możliwość wzięcia udziału w beta testach gry na PC – już w trakcie najbliższego weekendu, w dniach 9-11 września. Kolejna okazja do testowania Moonbreakera pojawi się 16-18 września.

By wziąć udział w beta testach gry należy wybrać się na stronę produkcji na Steam i kliknąć w opcję „Poproś o dostęp”. Deweloperzy będą następnie, po przyjęciu naszego zgłoszenia, wysyłać emaile do chętnych osób.

W fazie beta testów poszaleć będzie można w większości trybów i atrakcji Moonbreakera. Część systemów i sklep w grze nie będą jeszcze działać. Deweloperzy ostrzegają, że możliwe są w fazie testów problemy z łącznością i serwerami – autorzy chcą sprawdzić, jak ich infrastruktura poradzi sobie z natłokiem graczy.

Więcej o rozgrywce w Moonbreaker przeczytacie tutaj.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/845890/Moonbreaker/

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper