5 dużych premier na PS5 i PS4. Sony reklamuje nowości

News
3732V
PS5 PlayStation 5 Sony
Iza Łęcka | 07.09, 13:05

Redakcja PlayStation Access koncentruje się na świeżutkiej partii pozycji debiutujących w tym tygodniu na PlayStation 5 i PlayStation 4. Dziennikarze brytyjskiego oddziału wybrali pięć gier, które w najbliższym czasie powinny zwrócić uwagę społeczności.

Od wczoraj klienci PlayStation Plus mogą zapoznać się z pierwszymi produkcjami oferowanymi we wrześniu, lecz jednocześnie nie zapominajmy o nadciągających premierach, bowiem w najbliższym czasie na konsolach i PC zostanie wydanych kilka interesujących tytułów.

Po długim oczekiwaniu entuzjaści wymagających pojedynków zapoznają się ze Steelrising – TUTAJ znajdziecie naszą recenzję najnowszej gry studia Spiders, w której Mateusz szczególnie docenił system walki, możliwości rozwoju bohatera oraz klimatyczną, alternatywną wersję Paryża. Od wczoraj posiadacze Biomutant w wersji na PS4 mogą pobrać bezpłatną aktualizację do PS5, dodatkowo na rynek trafia ulepszony The Tomorrow Children: Phoenix Edition.

Na liście nie mogło zabraknąć kolejnej odsłony serii NBA 2K oraz intrygującej propozycji dla młodszych graczy – Disney Dreamlight Valley startuje w programie Wczesnego Dostępu, ale deweloperzy ze studia Gameloft planują mocno korzystać z informacji zwrotnych od użytkowników, dlatego produkcję można już sprawdzać.

Jeżeli planujecie w tym tygodniu uzupełnić swoją bibliotekę gier, to nie powinniście narzekać na brak możliwości. Przypominamy, iż na PlayStation Store uruchomiona została promocja uwzględniająca ponad 800 tytułów w niższych cenach.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper