Cyberpunk 2077 w 60 fps na Xboksie Series S. CD Projekt RED zaprezentował gameplay

News
1616V
Cyberpunk 2077 w promocji
Iza Łęcka | 07.09, 08:18

Społeczność skupiona wokół futurystycznego Night City nie mogła wczoraj narzekać na brak atrakcji, gdyż CD Projekt RED zaprezentował pierwszy dodatek do Cyberpunka 2077 oraz wydał aktualizację 1.6. Patch wprowadził kilka nowości, ale również zaoferował posiadaczom Xboksów Series S rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

Polskie studio odpowiedzialne za rozwój Wiedźmina oraz Cyberpunka 2077 nie zmarnowało ostatnich miesięcy, koncentrując się na nowej zawartości do przygody V i jednocześnie oferując szereg usprawnień. Jednym z najbardziej interesujących udogodnień jest wprowadzenie nowego trybu rozgrywki na Xboksach Series S – stawiając na wydajność, możemy grać w „do 60 fps w 900p z dynamicznym skalowaniem rozdzielczości (w zakresie od 800p do 1080p)”.

CD Projekt RED podzieliło się fragmentem rozgrywki, który pokazuje, jak bohater przemieszcza się po Night City. Jesteśmy świadkami dynamicznej akcji – V wyciąga broń i eliminuje kilku oponentów. Rozgrywka jest płynna i nie pojawiają się żadne problemy. Następnie protagonista kontynuuje eksplorację, spotyka drugą grupę rywali i ponownie przystępuje do walki. W trakcie nagrania nie zabrakło szybkiej jazdy przez miasto, podczas której również nie powinniśmy zauważyć spadków animacji.

Posiadacze Xboksów Series S długo czekali na tryb, dlatego jeśli zamierzacie ogrywać Cyberpunka 2077 na najmniejszym Xboksie, to udostępniona nowość powinna Was szczególnie ucieszyć.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper