Tekken 8 daje przestrzeń Street Fighter 6. Katsuhiro Harada zna plany Capcomu

Gry
1696V
Tekken 8
Iza Łęcka | 06.09.2022, 07:00

Japońscy twórcy bijatyk nie zamierzają sobie przeszkadzać. Wiele na to wskazuje, że Katsuhiro Harada zna datę premiery Street Fighter 6, dlatego też może wstrzymać się z ujawnieniem i ogłoszeniem terminu debiutu Tekken 8 do czasu, aż na rynku zostanie udostępniona produkcja Capcomu.

W trakcie EVO 2022 byliśmy świadkami pokazania drobnego teasera, który najprawdopodobniej zwiastuje prezentację Tekken 8, lecz entuzjaści marki powinni jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Japońskie zespoły nie chcą wchodzić sobie w paradę – podczas ostatniego wywiadu Katsuhiro Harada potwierdził, że plany Capcomu dotyczące debiutu Street Fighter 6 nie są mu obce. Dzięki temu chce zapewnić nowej odsłonie odpowiednią przestrzeń.

Pod koniec rozmowy ojciec Tekkena został zapytany wprost, czy wie, kiedy zadebiutuje Street Fighter 6. Deweloper zdradził, jednocześnie przyznając, że taka wiedza nie jest niczym specjalnym, ponieważ studia poniekąd dzielą się podobnymi informacjami. Wszystko po to, by zapewnić swoim projektom czas i należytą uwagę graczy.

Część odbiorców podejrzewa, że nowa część bijatyki zadebiutuje w połowie 2023 roku, choć pamiętajmy o tajnym projekcie Capcomu – Japończycy szykują się do dodatkowej, dużej premiery w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Jak dotąd nie poznaliśmy jednak szczegółów przedsięwzięcia.

Źródło: Resetera

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper