Bandai Namco szykuje graczy na prezentację Tekken 8. Nowe opcje taktyczne w Tekken 7

Gry
5576V
Tekken 8
Bartosz Dawidowski | 08.08.2022, 07:41

Podczas imprezy EVO 2022 pojawiły się ważne ogłoszenia, dotyczące Street Fightera 6 (Capcom ujawnił zupełnie nową bohaterkę). To nie koniec ciekawych informacji! Swoją cegiełkę dołożył też wydawca serii Tekken.

Wszystko wskazuje na to, że już bardzo niedługo doczekamy się prezentacji kolejnej odsłony marki Tekken. Podczas EVO 2022 Katsuhiro Harada przedstawił krótki teaser, w którym widzimy scenkę z Kazuyą Mishimą. Materiał wideo kończy się nieznaną wcześniej cutscenką ze zbliżeniem na twarz bohatera i podpisem: „Get Ready” („Szykujcie się”). Wszystko wskazuje zatem na to, że już bardzo niedługo poznamy pierwsze szczegóły na temat Tekken 8.

Dalsza część tekstu pod wideo

To nie koniec wieści od Bandai Namco. Japoński wydawca zapowiedział, że wprowadza szereg poprawek w balansie siły zawodników w Tekken 7. „Battle Update” zapewni nie tylko bardziej sprawiedliwe środowisko walk, ale też niesprecyzowane jeszcze „nowe opcje taktyczne”. Do premiery tej gratisowej aktualizacji dojdzie już 17 sierpnia 2022 r.

Motyw jest reklamowany przez kolejny materiał wideo, który czeka na was poniżej. Bandai Namco zaprasza też w filmiku do Amsterdamu, na globalne finalne Tekken World Tour 2022. Impreza odbędzie się w dniach 4-5 lutego, 2023 r.

Sprawdźcie przy okazji nową zawodniczkę, która wystąpi w nadciągającym Street Fighter 6.

Źródło: https://appuals.com/tekken-8-teased/

Komentarze (125)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper