Silent Hill powróci szybciej niż niektórzy sądzą? Konami może wyciągnąć asa z rękawa

Plotka
1609V
Silent Hill
Iza Łęcka | 01.09, 07:35

Gracze od lat czekają na powrót serii Silent Hill, tymczasem w kuluarach coraz więcej wspomina się o możliwej zapowiedzi. Po szeregu artykułów dotyczących dalszych działań Japończyków do sprawy odniósł się Andy Robinson, który zasugerował, iż Konami przygotowuje się do obiecującego ogłoszenia.

Wczoraj mogliśmy natrafić na kilka intrygujących wiadomości dotyczących Konami. Japończycy potwierdzili, że wkrótce pokażą nową grę, co pobudziło dalsze doniesienia – znany insider wspomniał o nowych remasterach trzech odsłon serii Metal Gear Solid. W międzyczasie nowymi informacjami na temat działań studia podzielił się Andy Robinson, który dał jasno do zrozumienia, że niebawem może dojść do przedstawienia nowego Silent Hilla.

„Słyszałem od kilku osób, że ujawnienie Silent Hill może nastąpić wcześniej niż sugerowałem w moim dzisiejszym artykule. Jak w przypadku wszystkich doniesień na temat terminów, nie brałbym tego za pewnik, ale fani prawdopodobnie nie będą musieli dłużej czekać”.

We wcześniej opublikowanym artykule redaktor VGC uprzedził, iż komentowane duże ogłoszenie Konami nie jest związane z marką Silent Hill, lecz po wypłynięciu wielu plotek sprawa mogła się nieco zmienić. Nie możemy jasno stwierdzić, czy producent i wydawca już na Tokyo Game Show 2022 wyciągnie asa z rękawa i pokaże nową część cenionego horroru, jednakże otrzymujemy coraz więcej sygnałów, że nie będziemy zbyt długo czekać.

Przypomnijmy, że według plotek powstaje kilka projektów w uniwersum Silent Hill – zupełnie nowa odsłona, remake Silent Hill 2 oraz „mniejsze opowieści”.

Źródło: Twitter: AndyPlaytonic

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper