FIFA 23 w pełnej wersji na miesiąc przed premierą. Gracze otrzymali dostęp do gry przez błąd

Gry
3311V
FIFA 23 Mbappe
Wojciech Gruszczyk | 30.08.2022, 16:21

Electronic Arts nie ma specjalnego szczęścia do FIFA 23. Epic Games Store sprzedawał grę za 29 groszy, a teraz Microsoft udostępnił pełną wersję produkcji. Premiera tytułu odbędzie się dopiero pod koniec września.

FIFA 23 była grywalna na miesiąc przed premierą na Xboksach. Błąd został szybko naprawiony, ale gracze otrzymali dostęp do pełnej wersji gry – zainteresowani mogą sprawdzić zawartość FIFA 23 Ultimate Edition ze wszystkimi trybami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale okazuje się, że w FIFA 23 pojawiły się już niezapowiedziane stroje Liverpoolu oraz Burnley. W dodatku szczęściarze pokazują oceny wszystkich piłkarzy, co w pewien sposób zakłóci działania Elektroników, którzy zawsze prezentują piłkarzy na specjalnych wydarzeniach.

Aktualnie zainteresowani dalej mogą grać w FIFA 23, ale podobno błąd, dzięki któremu udało się dostać do pełnej wersji produkcji został już usunięty. Nie możemy jednoznacznie potwierdzić, czy EA będzie mogło zablokować dostęp do pozycji graczom, którzy mają już okazję sprawdzać pełną wersję tytułu.

Elektronicy mają teraz szukać pseudonimów graczy, którzy udostępniają materiały z FIFA 23 – serwery podobno został wyłączone, ale użytkownicy nadal mogą grać w trybach offline. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do FIFA 23.

Źródło: VGC

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper