FIFA 23 za 29 groszy! Firma potwierdziła błąd i będzie realizować zakupy graczy

News
24116V
FIFA 23 Mbappe
Wojciech Gruszczyk | 16.08, 16:32

Epic Games pozytywnie zaskoczyło wszystkich graczy, którzy zamówili najnowszą produkcję EA Sports w zaskakującej cenie. FIFA 23 była dostępna w sklepie Epic Games za zaledwie 29 groszy i gracze nie będą musieli dopłacić do produkcji.

Od lat w cyfrowych sklepach systematycznie pojawiają się błędy, przez które gracze mogą kupować produkcje w bardzo atrakcyjnych cenach lub nawet pobrać za darmo pełne wersje gier. Firmy jednak dostosowały swoje regulaminy i nawet jeśli taka wpadka wydarzy się na przykładowo Steam lub PlayStation Store, to Sony i Valve mogą wycofać zakupy.

Epic Games podeszło do sytuacji w zupełnie inny sposób – FIFA 23 była dostępna na platformie Epic Games Store za zaledwie 5 rupii indyjskich, czyli równowartość 29 groszy. Sytuacja jest o tyle interesująca, że w tej cenie można było zamówić FIFA 23 Ultimate Team, który jest wyceniony w cyfrowych sklepach za 399 zł.

Gracze zdołali zamówić produkcję i choć wielu spodziewało się, że Epic Games usunie zamówienia i odda wspomniane 58 groszy, korporacja postanowiła honorować wszystkie zakupy. Klienci otrzymali następujące wiadomości:

„Strzeliliśmy dość spektakularnego gola, gdy nieumyślnie zaoferowaliśmy FIFA 23 w przedsprzedaży w Epic Games Store w nieprawidłowej cenie. Chcieliśmy dać wam znać, że będziemy honorować wszystkie przedpremierowe zakupy dokonane w tej cenie”.

Trudno powiedzieć, kto dokładnie popełnił błąd, ale gracze mogą świętować, bo w bardzo dobrej cenie zgarnęli wypasione wydanie FIFA 23, które zawiera sporo dodatkowej zawartości.

Źródło: TheGamer

Komentarze (68)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper