Lies of P wygląda kapitalnie. Mroczna adaptacja powieści Pinokio błyszczy w Kolonii

Gry
2782V
Lies of P
Wojciech Gruszczyk | 23.08.2022, 21:54

Na Opening Night Live nie mogło zabraknąć mrocznych i wymagających produkcji, a Lies of P powinno zachwycić wielu graczy, którzy od lat czekają na powrót marki Bloodborne. Najnowszy zwiastun z gry potwierdza, że o tej produkcji trzeba pamiętać.

Lies of P zostało zapowiedziane w maju 2021 roku i od tego czasu wyczekujemy na kolejne materiały z gry. Twórcy nie śpieszą się z przesadną promocją, ale jak widać wykorzystują imprezę w Kolonii, by w efektowny sposób przypomnieć o swojej propozycji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jest to soulslike rozwijany przez Round8 Studio (Bless Unleashed) i deweloperzy pozwolą graczom wcielić się w Pinokio – nie będzie to jednak zwykła drewniana lalka z powieści Carla Collodiego, ponieważ w tej przygodzie jest to mechaniczny bohater, który za wszelką cenę chce odnaleźć Geppetto. Problemem postaci są jednak realia, ponieważ Pinokio trafi do świata przeładowanego bestiami.

Lies of P od pierwszej zapowiedzi wyróżnia się genialną atmosferą i najnowszy materiał potwierdza jedno – tytuł powinien szczególnie zainteresować fanów Bloodborne'a oraz wszystkich graczy, którzy mają ochotę na kolejne wymagające starcia z przerażającymi bestiami.

Lies of P na Opening Night Live

Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass.

Źródło: Opening Night Live

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper