Lies of P na długiej rozgrywce! Gameplay pokazuje grę inspirowaną Bloodborne

Gry
3646V
Lies of P
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2022, 17:53

Jedną z najważniejszych gier targów gamescom 2022 jest bez wątpienia Lies of P. Dzisiaj możemy sprawdzić długi materiał z produkcji, która w przyszłym roku trafi na konsole, PC oraz do abonamentu Xbox Game Pass.

Na wczorajszym Opening Night Live zobaczyliśmy zwiastun z Lies of P, ale dopiero dzisiejszy gameplay potwierdza, że deweloperzy w wielu miejscach inspirowali się hitem From Software. Tytuł zapewni szereg wymagających bitew, ale łatwo można dostrzec, że twórcy ze studia Neowiz Games czerpali garściami z pozycji Japończyków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zwróćcie uwagę na ataki, paski statusów czy też nawet animację leczenia – Lies of P oczywiście zapewni szereg własnych elementów (nawet na tym filmie zobaczycie system zmiany umiejętności), ale entuzjaści Bloodborne powinni z dziką rozkoszą wyczekiwać na ten tytuł.

Zerknijcie na wykorzystanie chwytaka z linką – ten sprzęt w ciekawy sposób wpłynie na gameplay i pewnie pozwoli graczom na przygotowanie kilku strategii.

Aktualnie nie znamy wielu szczegółów Lies of P, jednak zaprezentowany gameplay pozwala sądzić, że w następnych miesiącach Microsoft będzie często promował produkcję, której premiera może odbyć się nawet w połowie przyszłego roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper