Z The Walking Dead do The Boys. Jeffrey Dean Morgan trafi do hitu Amazonu

Filmy i seriale
1923V
Tekken  7 z nowymi wojownikami. Negan z The Walking Dead obija bohaterów
Wojciech Gruszczyk | 25.08, 18:03

Amazon właśnie przygotowuje 4. sezon „The Boys” i jednym z nowych bohaterów serialu został Jeffrey Dean Morgan. Aktor będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności w nowych odcinkach.

3. sezon „The Boys” zebrał masę pozytywnych opinii, więc Amazon dość szybko rozpoczął opracowanie kontynuacji. Prace na planie trwają, a do obsady trafiła nowa gwiazda – Jeffrey Dean Morgan („The Walking Dead”, „Supernatural”).

Amazon aktualnie nie zdradza, w kogo wcieli się Jeffrey Dean Morgan, jednak warto zwrócić uwagę, że showrunnerem „The Boys” jest Eric Kripke, który wcześniej był twórcą wspomnianego „Supernatural”, więc aktor miał już okazję pracować nad produkcją od Kripke'a.

Showrunner w ostatnim wywiadzie dla E! News potwierdził, że chce zaoferować Morganowi rolę w nowym sezonie:

„Jeffrey Dean Morgan jest super fanem serialu, więc rozmawiamy. Próbujemy coś wymyślić dla sezonu czwartego. Nic jeszcze nie zostało sfinalizowane, ale dyskutujemy, wysyłamy e-maile i sprawdzamy, czy uda nam się to pogodzić z jego napiętym grafikiem. Więc bądźcie czujni”.

Jak widać aktorowi i twórcy udało się dogadać, więc Jeffrey Dean Morgan pojawi się w „The Boys”, a następnie będziemy mogli go zobaczyć w „Dead City” (spin-off „The Walking Dead”) – obie produkcje mogą trafić na rynek w 2023 roku.

Przeczytajcie naszą recenzję 3. sezonu „The Boys”.

Źródło: Deadline

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper