Pinokio na zwiastunie. Disney pokazuje nową wersję klasycznej historii

Filmy/seriale
1049V
Pinokio
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2022, 21:22

W przyszłym miesiącu widzowie Disney+ będą mogli zapoznać się z nową wersją historii o drewnianej pacynce, która za pomocą magii ożyła i za wszelką cenę chciała zostać prawdziwym chłopcem. Klasyczna historia Carla Collodiego powróci i dzisiaj możemy sprawdzić nowy zwiastun historii stworzonej przez Roberta Zemeckisa.

Twórca takich filmów jak „Powrót do przyszłości”, „Forrest Gump” czy też „Kto wrobił Królika Rogera” zmierzył się ze znaną wszystkim historią i 8 września odbędzie się premiera nowej wersji opowieści „Pinokio”. Za scenariusz przygody odpowiadali Simon Farnaby („Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Krzysiu, gdzie jesteś?”) oraz Chris Weitz („Był sobie chłopiec”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”).

„Pinokio” to kolejna z produkcji, która zadebiutuje w Dniu Disney+ korporacja zaoferuje widzom między innymi „Thor: Miłość i grom”, więc fani ciekawych pozycji mogą przygotowywać się na kilka dużych produkcji.

Na materiale możemy sprawdzić, jak tytułowy bohater ożywa, jego stwórca nie ukrywa zaskoczenia, a później Pinokio rozpoczyna swoją wielką przygodę. W Gepetto tym razem wcielił się Tom Hanks, który spotkał się na planie z Robertem Zemeckisem przy pracy nad wspomnianym „Forrestem Gumpem”.

Opublikowany zwiastun może zachęcić do historii, w której na pewno nie zabraknie magii.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper