Thor: Miłość i Grom z datą premiery w Disney+! Chris Hemsworth głosi dobrą nowinę

Filmy/seriale
7648V
Thor: Miłość i Grom (2022)
Wojciech Gruszczyk | 22.08.2022, 13:59

Chris Hemsworth właśnie potwierdził fantastyczną wiadomość dla fanów MCU, którzy nie wybrali się do kin na „Thor: Miłość i Grom”. Już wkrótce historia z Thorem i Potężną Thor w rolach głównych trafi na wielki ekran.

„Thor: Miłość i Grom” zadebiutował na początku lipca, a historia nadal jest dostępna w wybranych kinach. Widzowie jednak mogą zaczekać dwa tygodnie, by sprawdzić przygodę na własnym telewizorze, ponieważ Chris Hemsworth potwierdził właśnie datę premiery opowieści w Disney+. 

„Thor: Miłość i Grom” wyląduje w katalogu usługi 8 września – nie jest to oczywiście przypadkowa data, ponieważ w tym dniu odbędzie się Disney+ Day, podczas którego na serwery trafi jeszcze kilka innych nowości.

„Przygotujcie swoje kanapy na premierę Thor: Love and Thunder @DisneyPlus 8 września. #DisneyPlusDay”.

8 września będzie wielkim świętem dla wszystkich fanów Disney+, ponieważ nie tylko otrzymamy zapowiedzi nowych tytułów, ale zobaczymy między innymi: „Cars on the Road”, „Pinokio”, kolejny odcinek „She-Hulk”, „Obi-Wan Kenobi: A Jedi’s Return” (dokument o powstaniu serialu), „Epic Adventures With Bertie Gregory oraz „Mike”.

To na pewno nie koniec niespodzianek, więc widzowie mogą szykować się na szereg ciekawych produkcji. 

Źródło: Chris Hemsworth (Koniu, dzięki za wiadomość!)

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper