Poznajcie dwa światy z Far Cry 4

Autorzy czwartej odsłony Far Cry stanęli przed wyjątkowym wyzwaniem – stworzeniem mitycznego świata. W Shangri-La zwiedzimy ciekawe lokacje, zawalczymy z przerażającym ludem i wykonamy najróżniejsze zadania.
Już wcześniej otrzymaliśmy zajawkę tego mitycznego miejsca, jednak tym razem sprawę postanowili skomentować twórcy. Jak zobaczycie na poniższym materiale Shangri-La to nie tylko mała lokacja, a w zasadzie wielki świat, który będziemy zwiedzać i wykonamy w nim różnorodne zadania.
Ciekawie zapowiada się połączeniem tego mitycznego miejsca z prawdziwym – autorzy zapewniają, że historie w obu miejscach będą połączone.




Na koniec filmiku przedstawiciele Ubisoftu opowiadają o kooperacji i przedstawiają szczegóły rozgrywki „z przyjacielem”, która pojawi się na platformach Sony – gracze otrzymają po 10 kluczy dla znajomych.