Lies of P trafi do Xbox Game Pass? Tajemnicza wiadomość sugeruje współpracę autorów z Microsoftem

Gry (plotka)
2150V
Lies of P
Igor Chrzanowski | 20.08.2022, 11:41

Impreza gamescom: Opening Night Live rozpocznie się już niebawem, dlatego w Sieci pojawia się coraz więcej plotek i przecieków z informacji jakie mamy zobaczyć podczas wtorkowej transmisji.

Jak co roku i tak jak to bywa przed każdą większą imprezą, co rusz zaczynamy trafiać na kolejne plotki i przecieki ujawniające to, co szykowane jest na dzień transmisji. Jak się okazuje, jedną z niespodzianek pokazywanych na gamescomie może być ujawnienie daty premiery, docelowych platform i form dystrybucji jednej z najciekawszych gier typu souls-like inspirowanych marką Bloodborne. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Lies of P, czyli dzieło opowiadające najmroczniejszą jak dotąd adaptację Pinokia może zostać pokazane na Opening Night Live i być może zostanie dodane w dniu premiery do Xbox Game Pass i PC Game Pass. Skąd takie domysły? Jeden z branżowych insiderów, znany jako Insider_WTF wrzucił tweet z zielonym tłem i alfabatem morse'a, gdzie zakodowano wiadomość: The wise man say, you'll find your way, czyli cytat wyjęty rodem z książek o drewnianym pajacyku pragnącym zostać prawdziwym chłopcem. Wiadomo, to tylko plotka, ale wydaje się być w miarę sensowna.

Dla przypomnienia, tak wyglądała wersja alpha rozgrywki z Lies of P.

Źródło: Twitter

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper