Fallout od Amazonu ponownie zachwyca. Pierwsze ujęcia pokazują Kryptę

Filmy i seriale
5056V
Fallout Amazon Krypta
Iza Łęcka | 17.08, 09:43

Ekipa Amazonu kontynuuje prace nad obiecującym „Falloutem”. Już od publikacji pierwszych zakulisowych zdjęć mogliśmy sądzić, że twórcy przywiązują sporo uwagi do najdrobniejszych detali i dokładnego oddania klimatu oryginału. Krypta robi ogromne wrażenie.

„Fallout” jest kolejnym growym IP, którego przedstawienia w nowym medium podjęła się platforma SVOD. Jak dotąd wszelkie szczegóły dotyczące serialu są owiane tajemnicą, lecz systematycznie udostępniane materiały z planu zwiększają oczekiwania i ekscytują fanów marki. Przygotowana Krypta prezentuje się kapitalnie.

Geneva Robertson-Dworet („Tomb Raider”, „Kapitan Marvel”) i Graham Wagner („Biuro”, „Dolina Krzemowa”, „Portland”) zostali showrunnerami historii, natomiast Lisa Joy i Jonathan Nolan (duet stojący za „Westworld”) pełnią obowiązki producentów wykonawczych serialu.

Fabuła „Fallouta” będzie się koncentrować na następstwach wojny atomowej z 2077 roku, a do obsady należą między innymi Walton Goggins („Wicedyrektorzy”, „Nienawistna ósemka”, „Synowie Anarchii”), Ella Purnell („Czarownica”, „Osobliwy dom Pani Peregrine”, „Nie opuszczaj mnie”) i Kyle MacLachlan („Twin Peaks”, „Gotowe na wszystko”).

Amazon dotychczas nie podzielił się nawet najdrobniejszymi materiałami z obrazu, lecz wiemy, że prace na planie ruszyły 5 lipca. Pozostaje nam mieć nadzieję, że jeszcze przed końcem 2022 zobaczymy oficjalny zwiastun obiecującego serialu.

Źródło: DSO Gaming

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper