eFootball 2023 nadciąga. Konami podaje wstępne informacje na temat kolejnego następcy PES-a

News
3691V
eFootball i FC Bayern
Iza Łęcka | 12.08, 10:34

Japoński producent i wydawca wielkimi krokami przygotowuje się do zmian w swojej wirtualnej piłce. Jeszcze w tym miesiącu gracze mogą liczyć na aktualizację eFootbal 2022 do wersji eFootball 2023.

Nowa wizja Konami na markę Pro Evolution Soccer nie została przyjęta z otwartymi ramionami przez fanów IP. Deweloperzy jednak konsekwentnie realizowali przyjętą strategię, dostarczając świeżą zawartość do produkcji. Oczywiście, nie obyło się bez ogromnych kontrowersji oraz pewnych problemów, chociażby przejawiających się opóźnieniem pierwszego patcha, lecz studio zapewniało, że „bardzo poważnie” podchodzi do krytyki i nieprzychylnych opinii graczy.

eFootball ciągle jest rozwijany – w ramach przygotowań do nowego sezonu jeszcze w sierpniu doczekamy się aktualizacji eFootball 2022 do edycji eFootball 2023. W ostatnim oficjalnym komunikacie Japończycy informują o dodaniu kolejnych krajowych lig, zawartości odzwierciedlającej transfery piłkarzy oraz trenerów i zmiany w ligach (awanse oraz spadki).

Konami przekazało, że następujące zasoby zostaną przeniesione do eFootball 2023: waluta i punkty eFootball, GP, dane gracza, cele, bonusy za zalogowanie czy przedmioty w grze. Deweloperzy podkreślają, iż takie elementy jak chociażby składy zespołów i ich trenerzy czy wzory kart piłkarzy mogą ulec zmianie. Wskazane aspekty będą zastąpione przedmiotami o tej samej wartości w tytule.

W listopadzie dojdzie do przeprowadzenia dużej konserwacji na serwerach wirtualnej piłki – twórcy podkreślają, iż są to wstępne założenia, dlatego w miarę postępu prac możemy liczyć na kolejne ogłoszenia.

Źródło: Konami

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper