Elden Ring otrzymał kluczową aktualizację. Wprowadza ona kilka zmian w m.in. inwazjach

News
1979V
Elden Ring
Mateusz Wróbel | 09.08, 16:34

Elden Ring ma otrzymać fabularne, rozbudowane rozszerzenie o nazwie "Barbarians of the Badlands". From Software oprócz zajmowania się rzekomym DLC, zajmuje się także aktualizacjami do podstawowej wersji gry.

Dzisiaj wydano patch oznaczony numerami 1.06. Wprowadził on wiele poprawek i usprawnień - w tym wyczekiwane przez społeczność uaktualnienie inwazji. Dzięki zmianom trafiamy na bardziej rozległy teren w trakcie atakowania innego gracza. Możemy również wysyłać przywołania do obszarów mocno od nas oddalonych, co ma sprawić, iż nie będziemy dłużej zmuszani do teleportowania się do danego regionu, aby wykonać ową czynność.

From Software postanowiło dodać również alternatywną wersję w historii Varrego. Od aktualizacji 1.06 do Elden Ring, nie będziemy musieli pokonać innego gracza w pojedynku, aby móc pchnąć ten wątek do przodu. 

W Elden Ring zajęto się także balansem broni - m.in. zakrzywionymi mieczami oraz wielkimi młotami. Ich statystyki zostały zwiększone, co sprawia, że korzystanie z tego typu oręży jest teraz jeszcze bardziej opłacalne.

Pełną notkę z patcha 1.06 do Elden Ring znajdziecie tutaj.

Źródło: ComicBook

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper