Xbox Elite Series 2 w nowej wersji! Microsoft nie zdążył zaprezentować kontrolera, a ten trafił już do gracza

Technologie
3458V
Xbox Elite 2 Controller biały
Iza Łęcka | 09.08, 13:28

Gigant z Redmond może powoli przygotowywać się do ujawnienia nowej wersji Xbox Elite Series 2. Kontroler w białym wydaniu został pokazany przez jednego z graczy, któremu udało się otrzymać sprzęt przed oficjalnym ogłoszeniem.

Zajście z białym padem Xbox Elite Series 2 nieco przypomina problemy Sony z PlayStation 4 Slim – swego czasu konsola trafiła do sklepów przed oficjalną prezentacją, dzięki czemu mogliśmy szybciej przyjrzeć się nowej propozycji producenta.

Obecnie to włodarze Microsoftu nie zdążyli pokazać odświeżonego Xbox Elite Series 2, który został dokładnie zademonstrowany na filmie. Warto podkreślić, że wcześniej w sieci mogliśmy natrafić na niepotwierdzone doniesienia oraz zdjęcia pudełka sprzętu, które zwiastowały nadciągającą nowość.

Zapewne Xbox Elite Series 2 w nowych barwach nie różni się specyfikacją od czarnej wersji lub edycji przygotowanej z okazji premiery Halo Infinite. Jest to wyłącznie kolejna wersja kolorystyczna – świadkami identycznej decyzji Microsoftu byliśmy w przypadku pierwszego Elite'a.

Bardzo możliwe, że biały pad zostanie ujawniony podczas zbliżającego się gamescomu, gdyż Amerykanie już potwierdzili swoją obecność na imprezie.

Źródło: VGC

Komentarze (108)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper