Xbox na gamescom 2022. Microsoft potwierdza przybycie na imprezę

News
774V
Xbox gamescom
Wojciech Gruszczyk | 07.07, 12:15

W Kolonii nie zabraknie produkcji przygotowywanych oraz wydawanych przez korporację z Redmond. Xbox właśnie potwierdził swoje przybycie na gamescom, co na pewno zostanie dobrze odebrane przez graczy, którzy zamierzają odwiedzić targi.

Xbox dołącza do Ubisoftu i jest to kolejny duży wydawca, który zamierza pokazywać swoje produkty w Kolonii. Jak wiadomo między innymi Sony nie przyjedzie na niemiecką imprezę, ale Microsoft kolejny raz chce wykorzystać gamescom, by przedstawić swoje gry szerokiej publice.

„Wracamy na salę wystawową @gamescom!

W tym roku świętujemy przede wszystkim jedno: WAS - NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ.

Świętujmy razem, podczas gdy my damy wam małe aktualizacje na temat naszych najnowszych gier!

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich w Kolonii!”

Niemiecki oddział Xboksa potwierdził pozytywną wiadomość, a zarazem korporacja nie zamierza wzbudzać wielkich oczekiwań – w Kolonii możemy liczyć na „małe aktualizacje” dotyczące nowych produkcji przygotowywanych lub wydawanych przez Microsoft.

Jak wiadomo firma szykuje się do wielu głośnych premier, ale na najważniejsze gry musimy zaczekać do przyszłego roku. Na co możemy liczyć w przypadku gamescomu? Trudno tak naprawdę powiedzieć, jednak korporacja może nawet skupić się na tegorocznych pozycjach – jak wiadomo w Xbox Game Pass w październiku zadebiutują między innymi Persona 5 Royal, Scorn i High on Life.

Źródło: Xbox

Komentarze (123)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper