Xbox Game Pass z kolejną premierą. Od dzisiaj sprawdzimy Two Point Campus

News
1240V
Two Point Campus w Xbox Game Pass
Iza Łęcka | 09.08, 12:46

Współpraca Microsoftu z Segą trwa w najlepsze – kolejna produkcja japońskiego producenta i wydawcy od dnia premiery ląduje w popularnej usłudze. Gracze na trzech platformach będą mogli sprawdzić pełną wersję ekonomicznej strategii od Two Point Studios.

Two Point Campus jest następną obiecującą pozycją stworzoną przez stosunkowo młode brytyjskie studio. Doświadczeni deweloperzy od 2016 roku pracują w jednym zespole – wcześniej mogli się pochwalić dobrze przyjętym Two Point Hospital, natomiast swego czasu wielu z nich odpowiadało także za Theme Hospital oraz Black & White. W 2019 roku Two Point Studios zostało kupione przez Segę. Ze względu na współpracę korporacji najnowsza gra debiutuje dzisiaj w Xbox Game Pass.

Po ogłoszeniu pierwszej partii nowości zmierzających do biblioteki XGP w sierpniu, przyszedł czas na zapoznanie się następną nowością. W minionym tygodniu subskrybenci usługi mieli możliwość zapoznania się z Shenzhen I/O oraz Turbo Golf Racing. Two Point Campus trafi do Xbox Game Pass na trzech platformach – konsolach, urządzeniach mobilnych i PC.

Two Point Campus w Xbox Game Pass - pobierz już teraz

Strategia ekonomiczna koncentrująca się na budowaniu kampusu została doceniona przez Macieja, który chwalił między innymi świetny pomysł na rozwinięcie formuły zarządzania dużymi obiektami, nieskończoną liczbę pomysłów na wykłady dla studentów, bardzo wygodne i dopracowane sterowanie. TUTAJ przeczytacie naszą recenzję.

Źródło: Xbox

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper