Street Fighter 6 z dwoma zawodniczkami na zwiastunie. Capcom przedstawia zupełnie nową bohaterkę

Gry
904V
Street
Bartosz Dawidowski | 08.08.2022, 07:13

Zbliżamy się do premiery Street Fightera 6, który ma nas zaskoczyć przede wszystkim rozbudowanym trybem Story, w którym odwiedzimy kilka różnych miast. Capcom odkrywa kolejne postacie przed premierą.

Tym razem Capcom przedstawił dwie kobiety, które wskoczą na ring w Street Fighter 6. Pierwsza z zawodniczek to doskonale znana fanom Juri, która pojawiła się po raz pierwszy 12 lat temu w Super Street Fighter IV. Zupełnie nową zawodniczką jest natomiast Kimberly. Bohaterka przedstawiana jest jako bardzo szybka, specjalizująca się w walce w powietrzu postać. Możliwości Kimberly w tym zakresie możecie sprawdzić na poniższym materiale wideo.

Capcom nie przedstawił jeszcze dokładnego terminu wydania Street Fightera 6. Na razie wiemy tylko, że produkcja wyląduje na rynku w 2023 roku. Bijatyka będzie dostępna na PS5, PS4, XSX/XSS oraz na PC (omijając w ogóle Xbox One). Jedną z najciekawszych cech Street Fightera 6 ma być bardzo rozbudowany tryb Story, w którym – po raz pierwszy w serii – eksplorować będziemy kilka miast, zaczynając od wielkiej metropolii w stylu Nowego Jorku. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Źródło: https://hardcoregamer.com/news/street-fighter-6-trailer-reveals-juri-alongside-newcomer-kimberly/425883/

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper