PAC-MAN WORLD: Re-PAC porównane do oryginału. Nowy zwiastun podkreśla zmiany w nadchodzącej produkcji

News
414V
PAC-MAN WORLD: Re-PAC
Kajetan Węsierski | 06.08, 13:30

PAC-MAN WORLD: Re-PAC może nie być największą premierą tego roku (a jakby się zastanowić, nie jest nawet największą premierą miesiąca), ale to wciąż gra, w której główną rolę odgrywa postać stanowiąca dla ogromnego grona ludzi pierwszego bohatera z branży. Pac-Man dostał w oryginale zupełnie nową formułę, a odświeżenie, które pojawi się już w sierpniu, będzie miało za zadanie przedstawić to dla znacznie młodszych odbiorców.

Zmian oczywiście nie brakuje i to nieustannie próbują nam przekazać twórcy z Now Production, podrzucając kolejne materiały. Tak jest też w przypadku najnowszego wideo, które wypuściło Bandai Namco. Materiał w całości skupia się na porównaniu oryginału z odświeżeniem. Prezentacja zmian zamyka się na dwóch pierwszych lokacjach, aby dobrze oddać skalę różnic, a jednocześnie nie zdradzać tego, jak mocno poprawiono całość.

I trzeba przyznać, że prezentuje się to rzeczywiście nieźle - oczywiście nie ma żadnego zaskoczenia, że gra wygląda lepiej, niż w przypadku oryginalnej premiery na PlayStation, ale udało się odpowiednio wyważyć zmiany. Dokładnie tak, aby dostosować wszystko do dzisiejszych czasów, a jednocześnie pozostawić nieco tej magii sprzed lat, gdy mogliśmy pierwszy raz obcować z rzeczonym tytułem. Jak zapatrujecie się na premierę? Zamierzacie zagrać?

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper