Assassin’s Creed Valhalla The Forgotten Saga dostępny za darmo. Premierowy zwiastun pokazuje dodatek

Gry
1378V
Assassin’s Creed Valhalla The Forgotten Saga
Wojciech Gruszczyk | 02.08.2022, 19:01

Ubisoft zaprasza na The Forgotten Saga, czyli duże i bezpłatne rozszerzenie do Assassin’s Creed Valhalla. Gracze mogą zmierzyć się z serią przeciwników, a dzięki rozgrywce śmiałkowie zdobędą potężne przedmioty.

Wierni fani Assassin’s Creed Valhalla mogą już zapoznać się z nową zawartością do przygody wikingów – deweloperzy zaproponowali zupełnie nowy tryb, który zapewnia szereg wyzwań, ponieważ deweloperzy stawiają na zmagania inspirowane gatunkiem rogue-lite. W trakcie rozgrywki należy mierzyć się z kolejnymi hordami wrogów, a nasze osiągnięcia są nagradzane kolejnym sprzętem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Premiera The Forgotten Saga ma ponownie zachęcić graczy do zapoznania się z tytułem, który choć zadebiutował w 2020 roku, to jednak wciąż otrzymuje nową zawartość. Firma w 2022 roku nie może zaoferować nowej opowieści z uniwersum Assassin’s Creed, więc przynajmniej zainteresowani mogą powrócić do Valhalli.

Do pozycji Ubisoftu w tym tygodniu powróci jeszcze specjalne wydarzenie, dzięki któremu będziemy mogli wykonać kilka zadań, by zgarnąć nowe przedmioty.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper