Soulframe nie jest kolejnym klonem gier FromSoftware. Pierwsze materiały z wielkiego RPG od autorów Warframe

News
1203V
Soulframe
Bartosz Dawidowski | 19.07, 13:44

W trakcie weekendu doświadczony zespół Digital Extremes ogłosił, że oprócz prac nad rozwojem Warframe dłubie też przy dwóch kompletnie nowych produkcjach. Jednym z tych projektów jest Soulframe.

Podczas weekendowej imprezy ujawniono pierwszą zajawkę Soulframe, sieciowego RPG, które będzie dystrybuowane w formule free-to-play.

Deweloperzy z Digital Extremes postanowili udzielić ujawnić kilka dodatkowych informacji na temat tego roleplaya. Reżyser całego przedsięwzięcia, Steve Sinclair, napisał, że sekwencja, którą mogliśmy zobaczyć 16 lipca (filmik poniżej), została nagrana na silniku gry. Soulframe nie będzie też kolejnym „soulsbornem”, tytułem inspirowanym dziełami FromSoftware, takimi jak Dark Souls czy Demon’s Souls. Sinclair dodał też, że przed autorami jeszcze sporo pracy, główna faza produkcyjna rozpoczęła się w tym roku.

Na deser dostaliśmy kilka grafik koncepcyjnych z nowej gry autorów Warframe, które pojawiły się na oficjalnej stronie. Podobnie jak ten tytuł, Soulframe będzie dystrybuowany w formule free-to-play. Jeśli mechanizmy związane z mikropłatnościami zostaną wdrożone w tak przyjazny sposób, jak w Warframe, będzie to na pewno bardzo przyjemna propozycja.

Źródło: https://wccftech.com/soulframe-not-soulsborne-hidden-art-message/

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper