Century: Age of Ashes. Podniebne walki smoków opóźnione na PS5 i PS4 w ostatnim momencie przed premierą

News
304V
Century
Bartosz Dawidowski | 19.07, 12:00

Wydawca opublikował już tydzień temu zwiastun premierowy Century: Age of Ashes z informacją, że do wydania gry na PS5 i PS4 dojdzie dzisiaj, 19 lipca 2022 r. Plany zmieniły się jednak w ostatnim momencie.

Century: Age of Ashes miało dziś zadebiutować na PS5 i PS4. Wydawca dosłownie w ostatnim momencie, 18 lipca, ogłosił, że wycofuje się jednak z tego planu. Problem może być grubszy, bo Playwing nie przedstawiło nowego, dokładnego terminu premiery gry. Być może jednak oczekiwanie nie będzie specjalnie długie. Tytuł free-to-play ma trafić na konsole Sony do końca sezonu letniego 2022 r.

W komunikacie prasowym deweloperzy zapewniają, że gra uzyskała już certyfikat jakości na platformie cyfrowej dystrybucji Sony. Twórcy chcą jednak ulepszyć Century: Age of Ashes, wyeliminować ostatnie bugi, dopieścić konsolowe wydanie tego tytułu sieciowego free-to-play z podbiebnymi walkami smoków. Autorzy zapewnili też, że uwagę poświęcają konwersji wydanej niedawno dla platform Xbox. Wiadomo, że w momencie premiery na konsolach Sony, posiadacze PS5 i PS4 otrzymają dostęp do zawartości z Sezonu 1 pt. „A Shadow Over Skeld”. W ramach tego pakietu dostaniemy świeżą mapę “The Valkurian Sanctuary”, klasę Stormraiser i nowy gatunek smoków Stonesnout.

Źródło: https://twinfinite.net/2022/07/century-age-ashes-ps5-ps4-delay/  

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper