Minecraft Legends opowie ciekawą historię? Twórcy przybliżają wątki fabularne

News
604V
Minecraft Legends
Kajetan Węsierski | 16.07, 12:30

Minecraft Legends to gra, obok której fani oryginału od studia Mojang nie mogą przejść obojętnie. Twórcy raz jeszcze zamierzają wyjść poza ramy klasycznej rozgrywki (tak, jak miało to miejsce przy okazji Minecraft Dungeons) i zaserwować nam zupełnie nowe doznania w doskonale znanej, kanciastej oprawie. Nie mam żadnych wątpliwości, że produkcja ma ogromny potencjał, by podbić wiele serc.

Niestety o samej produkcji wciąć wiadomo stosunkowo niewiele, więc częściowo musimy się domyślać i łączyć kroki, a częściowo posiłkować się materiałami, które ukazują się w Internecie i płyną od deweloperów. Dokładnie tak jest także w tym przypadku - na oficjalnym kanale YouTube Minecrafta pojawiło się ponad sześciominutowe wideo, które przybliża nam nieco, z czym w praktyce będziemy mieli do czynienia.

Filmik pozwala nam zrozumieć niejako świat gry, a przy tym poznać wątki, które mogą się w nim rozgrywać. Sami twórcy odpowiadają natomiast na kilka interesujących pytań, które wcześniej zadawała społeczność. Jeśli więc nie możecie doczekać się premiery, to bez zbędnego przedłużania, zerknijcie na garść nowych informacji z Minecraft Legends. Fani pierwowzoru nie mogą przejść obok tego obojętnie!

Źródło: Twinfinite

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper