Xbox Game Pass z nowymi grami. Yakuza powróciła do biblioteki usługi

Gry
1710V
Yakuza 0 w pudełku za stówkę
Iza Łęcka | 05.07.2022, 11:34

Zmiany i rotacje w katalogu abonamentu Microsoftu nie powinny być zbyt wielkim zaskoczeniem dla graczy. Niektóre niespodzianki spotykają się jednak ze znacznie lepszym przyjęciem – dzisiaj po raz kolejny dodane zostały produkcje SEGI, które powinny ucieszyć fanów japońskich klimatów.

Xbox Game Pass jest usługą posiadającą okazały katalog pozycji, z których część systematycznie znika i zostaje zastąpiona nowymi opowieściami – wczoraj poznaliśmy 5 tytułów, które niebawem zostaną usunięte z zestawienia. Gigant z Redmond jeszcze dzisiaj powinien podzielić się świeżutkim zestawieniem pozycji, jakie w najbliższych tygodniach udostępni w ramach usługi. Wśród nich nie powinno zabraknąć tytułów Segi rozwijanych przez Ryu ga Gotoku Studio.

Dalsza część tekstu pod wideo

Redakcja XboxEra dostrzegła, że do Xbox Game Pass powróciły trzy odsłony serii Yakuza – Yakuza 0, Yakuza Kiwami, Yakuza Kiwami 2. Dodatkowo użytkownicy PC mogą sprawdzić debiutujący dzisiaj zestaw ośmiu gier logicznych utrzymanych w retro stylistyce. Last Call BBS zostało opracowane przez Zachtronics Industries, autorów Opus Magnum, SpaceChem oraz Infinicatory.

Xbox Game Pass – nowe i powracające gry:

  • Last Call BBS (PC),
  • Yakuza 0 (konsole, PC),
  • Yakuza Kiwami (konsole, PC),
  • Yakuza Kiwami 2 (konsole, PC).

Od dzisiaj subskrybenci amerykańskiego abonamentu będą mogli ponownie ograć prequel kultowego cyklu SEGI oraz dwa remaki pierwszych części przedstawiających losy Kazumy Kiryu należącego do japońskiej mafii. Dwie ostatnie produkcje otrzymały między innymi udoskonalony model walki oraz poprawioną grafikę, która prezentuje się lepiej w porównaniu z oryginałami z 2005 i 2006 roku.

Źródło: Multiplayer

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper