Xbox Game Pass – jakie gry zostaną usunięte z oferty w połowie lipca? Subskrybenci stracą dostęp do 5 tytułów

News
3561V
PLUSY I MINUSY XBOX GAME PASS
Iza Łęcka | 04.07, 10:35

Microsoft już jutro powinien podzielić się pierwszą partią produkcji zmierzających do Xbox Game Pass w lipcu. Zanim jednak poznamy zestawienie nowości, skupmy się na propozycjach, które niebawem nie będą dostępne w ramach usługi.

Nie jest żadną tajemnicą, że amerykański gigant regularnie zmienia i odświeża bibliotekę swojego czołowego abonamentu. Od 1 lipca gracze mogą sprawdzić Far Cry 5, czyli przyzwoicie przyjętą odsłonę serii Ubisoftu, której akcja rozgrywa się w fikcyjnym hrabstwie Hope w amerykańskim stanie Montana przy granicy kraju. Śmiałkowie mają okazję rozwikłać tajemnicę niebezpiecznego kultu religijnego.

Wkrótce poznamy kolejne świeżutkie tytuły nadciągające do Xbox Game Pass w najbliższych tygodniach. Oczekiwanie na oficjalny komunikat może nam jednak umilić poznanie takich produkcji jak chociażby Children of Morta, Cris Tales czy też polski Carrion. Dzięki aplikacji wiemy, jakie gry zostaną usunięte z oferty 15 lipca:

  • Atomicrops
  • Carrion
  • Children of Morta
  • Cris Tales
  • Lethal League Blaze

Z tej listy szczególnie polecam Children of Morta – pozycja wydana przez 11 bit studios to roguelike'owy RPG, w którym gracze wcielają się w przedstawicieli rodziny Bergsonów. Jej członkowie strzegą tytułowej Morty, czyli góry. Deweloperzy z Dead Mage znakomicie rozbudowali grę, przez miesiące od premiery dokładając nową zawartość, która uprzyjemniała rozgrywkę.

Natomiast Carrion to tytuł polskiego Phobia Game Studio (autorzy BUTCHER), w jakim śmiałkowie wcielają się w amorficzne, przerażające monstrum siejące postrach w wielu lokacjach i mordujące ludzi, którzy znajdą się na jego drodze.

Poniżej znajdziecie zwiastuny wszystkich produkcji:

Źródło: Purexbox

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper